فیلتر بورسی رایگان

فیلترهای کاربردی در بازار بورس

توجه داشته باشید، فیلترها یکی از روش‌های انتخاب سهم در بازار بورس است و نباید به تنهایی معیار خرید و فروش قرار گیرد. جهت معامله‌گری و تأیید سهم‌های خروجی فیلترها، می‌‌بایست تحلیل تکنیکال(فنی) و تابلو خوانی آن‌ها را نیز بررسی کنید تا ریسک سرمایه‌گذاری شما کاهش یابد. برای این منظور میتوانید از آموزش های رایگان ما استفاده کنید و اگر در این مبحث قصد حرفه ای شدن را دارید پیشنهاد میکنم حتما از دوره های پیشرفته ما بهره ببرید.

فیلتر سهام مستعد رشد (عالی)

سهامی را با این فیلتر مشاهده میکنید که قابلیت سودسازی بالایی را خواهند داشت. سهم زیر خروجی از این فیلتر میباشد

به میانگین حجم پنج روز و حجم معاملات دقت کنید:

فیلتر نویسی در بورس،سهام مستعد رشد ،سهام با حجم معاملات بالا،آموزش فیلتر نویسی

این سهام خروجی فیلتر سهام مستعد رشد است که نمایش داده شده است .همانطور که مشاهده می کنید ،میزان حجم یک روز این نماد ها چند برابر میانگین حجم 5 روز گذشته این نمادها است .این یعنی معامله گران با خوشبینی وارد این نماد شده اند و به آینده سهم امیدوارند.طبق اطلاعاتی که قالب طلایی فیلترهای ما نمایش داده است ،در دو نماد اول شاهد ورود پول حقیقی هستیم و در نماد سوم نیز شاهد ورود پول هوشمند شده ایم. قالب طلایی قالبی است که میتواند اطلاعات مفید را به هر فیلتر، اضافه کند. اطلاعاتی مانند ورود پول هوشمند ،ورود پول حقیقی ،سطح حمایتی و ....قالب طلایی  در کنارفیلترهایی همچون فیلتر اکسیر، فیلتر شاهکار و فیلتر بی نظیر ارائه میشود.

 

کد فیلتر


برای آموزش رایگان و آشنایی با فیلتر های بورسی همراه ما باشید 

فیلتر ساخت واچ لیست شخصی

از طریق فیلترواچ لیست شخصی بورس ، نمادهای مورد نظر ،جایگزین نماد های مندرج در فیلتر میشود و  مشخصات معاملاتی آنها زیر نظر گرفته میشود . با این کار میتوان هر روز سهامی که زیر نظر گرفته شده را ،مشاهده کرد و بررسی روزانه داشت ،تا در فرصتی مناسب اقدام به معامله کرد.اطلاعاتی که تصویر به نمایش در آورده است ،مربوط به قالب طلایی است که خود به عنوان فیلتری مکمل میتواند سایر فیلترها را اثر بخش کند، چرا که اطلاعات مهمی را به نمایش میگذارد .توجه شود ،سهامی که هر فیلتر نمایش میدهد به معنی سودآور بودن سهام به شکل قطعی نیست بلکه باید در کنار استفاده از فیلترهای کاربردی ،به تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی مسلط شد تا بتوان  از بین سهام معرفی شده توسط فیلتر،بهترین ها را انتخاب کرد.با وارد کردن فیلترهای کاربردی خود در سایت tsetmc  میتوانید از خدمات این سایت استفاده کنید.
توجه : ممکن است گاهی نام سهمی در فیلترنوشته شود ولی سهم در جدول نمایش داده نشود.این مورد میتواند دو دلیل داشته باشد:
یا آن نماد در آن روز بسته است و معامله نمیشود 

یا باید  مستقیم از سایت بورس و سربرگ مخصوص نماد کپی کرد و نام نماد را تایپ نکرد چرا که فونت سازمان بورس عربی است و گاهی از نوشته دستی را پشتیبانی نمیکند.

 

کد فیلتر


قالب طلایی ،قالبی است که میتواند اطلاعات مفیدی را به هر فیلتری اضافه کند اطلاعاتی مانند :ورود پول حقیقی،ورود پول هوشمند ،سطح حمایتی و قدرت خریدار به فروشند .قالب طلایی فقط همراه فیلتر اکسیر،  فیلتر بی نظیر  و   فیلتر شاهکار  ارائه میشود.

 

فیلتر قدرت خریدار حقیقی بیشتر از  فروشنده حقیقی 

سوالی که باید پاسخ داده شود این است که بیشتربودن قدرت خریدار به فروشنده و یا بالعکس بیشتر بودن قدرت فروشنده به خریدار چه مفاهیمی را در خود جای داده است ؟ و به عبارت دقیق تر چگونه میتواند سیگنال خرید یا فروش باشد ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ها باید ابتدا از دیدگاه معامله گران به این نتایج نگاه کرد . فرض کنید که 150 خریدار حقیقی به میزان 5 میلیون برگه سهم را خریداری کرده اند .یعنی هر خریدار حقیقی 33333 برگه سهم خریده است و در مقابل 300 فروشنده حقیقی به میزان 5 میلیون برگه سهم را فروخته است .یعنی هر فروشنده حقیقی به میزان 16666برگه سهم فروخته است . همانطور که مشاهده میکنید خریداران با تعداد کمتر یعنی 150 نفر دو برابر اندازه ای خریده اند که فروشندگان فروخته اند . حال باید این اتفاق را بررسی کرد که چرا خریداران حاضر شده اند دوبرابر کسانی که در حال فروش هستند ،اقدام به خرید کنند . آیا خبری راجع به سهم مطلع هستند که آنها را نسبت به آینده سهام امیدوار کرده است ؟ یا اینکه نسبت به تحلیل خود اطمینان داشته و حاضر شده اند که به صورت سنگین اقدام به خرید سهم کنند . آنچه مهم است و باید دانسته شود این است که بیشتر بودن قدرت خریدار به فروشنده این خبر را میرساند که معامله گران نسبت به آینده سهم امیدوار هستند و میتوان روی این سهم حساب باز کرد 


برای آموزش رایگان و آشنایی با فیلتر های بورسی همراه ما باشید 

 

به قسمتی که در عکس با مستطیل قرمز رنگ مشخص شده است توجه کنید . در این ستون میزان قدرت خریدار به فروشنده مشخص شده است 

 

فیلتر قدرت خریدار بیشتر از فروشنده ،فیلتر نویسی ،فیلترهای کاربردی

 

کد فیلتر

قدرت خریدار به فروشنده یکی از اطلاعات مهم قالب طلایی است که به عنوان مکمل میتوان در کنار سایر فیلترها استفاده کرد.


قالب طلایی ،قالبی است که میتواند اطلاعات مفیدی را به هر فیلتری اضافه کند اطلاعاتی مانند :ورود پول حقیقی،ورود پول هوشمند ،سطح حمایتی و قدرت خریدار به فروشند .قالب طلایی فقط همراه فیلتر اکسیر،  فیلتر بی نظیر  و   فیلتر شاهکار  ارائه میشود.


 

فیلتر سهام صعودی و مجموع تقاضا بیش از 5 برابر مجموع عرضه 

با این فیلتر بی نظیر سهام صعودی بازار را مشاهده خواهید کرد. خروجی این فیلتر در تصویر زیر قابل مشاهده است. سهامی که تقاضای زیادی داشته و مثبت بوده اند نشان از امیدواری سهام داران به این سهام دارد معمولا این سهام صف خرید میشوند ولی برخی از این سهام نیز امکان ورود به سهم را دارند و میتوان با تحلیل های همه جانبه یعنی تحلیل تکنیکالی ،تحلیل بنیادی و تابلوخوانی وارد این سهام شد . این سهام معمولا ورود پول حقیقی و ورود پول هوشمند دارند که هر یک از این دو مورد فیلترهایی جداگانه برای تشخیص دارند که البته ما در فیلتر طلایی این اطلاعات و بیشتر از آنها را به شما عزیزان ارائه کرده ایم .فیلترنویسی در سایت بورس کمک شایانی به معامله گران جهت انتخاب درست سهام مستعد رشد کرده است یکی از این فیلترهای قابل توجه ،فیلتر سهام صعودی و تقاضا بیش از عرضه است که در این تصویر خروجی این فیلتر قابل ملاحظه است .

 

فیلتر بیشتر بودن تقاضا از عرضه در بورس ،فیلتر نویسی،فیلترهای کاربردی

 

گاهی برای فهم درست از فیلتر نویسی باید به سایر تحلیل ها  و روشهای تحلیلی اشراف داشت مثلا نکاتی که در تصویر زیر برای یک تحلیل گر تابلوخوانی، قابل استفاده است برای افراد عادی مشخص نیست ،از اینرو توصیه میشود که حتما نسبت به افزایش علم خود در دوره تابلو خوانی اقدام کرده تا سهام مناسبی را شکار کنید.

 

،تابلو خوانی ، فیلترهای کاربردی ،آموزش-فیلترنویسی

 

کد فیلتر


برای آشنایی با بازار اختیار معامله، می توانید آموزش های رایگان اختیار معامله را از ابتدا تماشا کنید.

فیلتر خرید سنگین حقیقی ها

این فیلتر سهامی را برای شما لیست خواهد کرد که حجم خریدار حقیقی بالایی داشته اند و چندین برابر حجم مبنا توسط حقیقی های بازار خرید شده اند.ورود پول حقیقی در سهام همیشه میتواند سرنوشت ساز باشد در واقع در سهام بزرگ که حقیقی های بیشتری حضور دارند ،این حقیقی ها هستند که نقش بازیگر سهام را برعهده دارند و اگر در سهام بزرگ شاهد ورود پول حقیقی شدیم باید منتظر روزهای سبز برای این نماد باشیم نماد بزرگ مانند فولاد ،خودرو ، خگستر و.....که تعداد محدودی هستند میتوانند در این فیلتر مورد توجه قرار گیرند.فیلترهای بورسی دارای اسامی مختلفی هستند و هر کسی که فیلتری را با علم و دانش خود ابداع کرده است نامی برای آن انتخاب کرده است در میان انبوه فیلتر بورسی ،برخی از فیلترهای بازار سرمایه کاربردی بوده و بیشتر تحت عنوان فیلترهای کاربردی بورس شناخته میشوند برای مثال  فیلتر حجم معاملات ،فیلتر نوسانگیری ،فیلتر بورسی ایچیموکو، ،فیلتر بلند مدت بورس ،فیلتر حجم مشکوک معاملات، فیلترورود پول حقیقی، فیلتر ورود پول هوشمند ،فیلتر قدرت خریداران و فروشندگان ،فیلتر کد به کد حقیقی به حقوقی ،فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی ، فیلتر خروج پول هوشمند ، فیلتر سهام کوچک ، فیلتر الگوی تیک صعودی ، فیلتر کندل دوجی ، فیلتر مرد آویزان ، فیلتر چکش، فیلتر کوتاه مدت و...... که میتوان نام برد.برای استفاده رایگان از فیلتر های کاربردی با ما همراه باشید

کد فیلتر


جهت معامله‌گری و تأیید سهم‌های خروجی فیلترها، می‌‌بایست تحلیل تکنیکال(فنی) و تابلو خوانی آن‌ها را نیز بررسی کنید تا ریسک سرمایه‌گذاری شما کاهش یابد. برای این منظور میتوانید از آموزش های رایگان ما استفاده کنید و اگر در این مبحث قصد حرفه ای شدن را دارید پیشنهاد میکنم حتما از دوره های پیشرفته ما بهره ببرید.


فیلتر نسبت قدرت خریدار به فروشنده حقیقی بیش از دو برابر

با این فیلتر به سهامی که قدرت خریدار آنها بیش از دو برابر قدرت فروشنده آنهاست دست پیدا خواهید کرد.نوسانگیری در بازار بورس یکی از پرطرفدار ترین روش های معاملاتی است که میتوان با فیلترهای مختلف و کنار هم قرار دادن فیلترهای بورسی مختلف به یک فیلتر نوسانگیری دست یافت البته فیلترنویسی برای افراد آموزش ندیده کاری دشوار است از اینرو بهتر است از فیلترهای آماده شده استفاده کنند یا از فیلترهایی که هزینه دربر دارند .برخی فیلترها در کنار تابلوخوانی ،تحلیل تکنیکال را نیز در یک سهم در نظر گرفته و سپس اقدام به معرفی سهم میکنند که یافتن این نوع فیلترها یا نوشتن این نوع فیلترها کار هر کسی نیست ، فیلترهای مخصوص و دقیق سایت بی نظیر مثل فیلتر اکسیر ،فیلتر بی نظیر و فیلتر شاهکار، که محصول مدت ها فیلترنویسی در بازار سرمایه است میتوانند در انتخاب سهامی مناسب از جهت تابلوخوانی و تحلیل تکنیکال کمک شایانی کنند 

 نسبت بین خریدار و فروشنده در بورس ، به شما نشان میدهد که نقدینگی بالایی  از سهم استقبال میکند.

 

نوسانگیری در بورس ، ورود حقوقی سنگین ، فیلتر نویسی بورس

 

.اگر در مورد نسبت بین خریدار و فروشنده در تابلوی بازار بورس و مسئله تابلو خوانی اطلاعی ندارید برای آموزش رایگان  بورس  همراه ما باشید .

 

کد فیلتر


با دوره رایگان هفت خط سرمایه گذاری در کنارتان هستیم


فیلتر سهام در کف نمودار ،فیلتر اصلاح سنگین سهام ، فیلتراصلاح قیمتی 

این فیلتر سهامی را به شما نمایش خواهد داد که در معاملات گذشته خود افت زیادی داشته است. اصلاح سهم جزء جدا ناپذیر بازار سرمایه است و اصولا بازار بورس بر اساس عرضه و تقاضا است که بنا نهاده شده است .زمانی که سهم رشد میکند و به قیمت مورد نظر سهامداران میرسد ،زمان فروش سهم فرا میرسد و این زمان ،زمان شروع اصلاح در سهم است که سهامداران با رضایت از سود کسب شده خود اقدام به فروش سهم و خروج از سهم میکنند . فروش سهم ادامه خواهد داشت تا زمانی که سهامداران راضی به قیمت پایین تر برای فروش نشوند و یک قیمت خاص بشود محل ایست اصلاح قیمت ، یعنی پس از اصلاح قیمت درنمودار به حدی میرسد که دیگر هیچ فروشنده ای حاضر به فروش سهم نیست و باید خریداران قیمت های بالاتری را برای خرید سهم پیشنهاد بدهند یعنی سهم به قیمت کف نمودار رسیده و اصلاح خود را به اتمام رسانده است . شناسایی سهامی که اصلاح خود را به اتمام رسانده و آماده رشد هستند با فیلتر اصلاح سنگین یا فیلترسهام در کف نمودار یا فیلتر اصلاح قیمتی   است یعنی میتوان با کمک این فیلتر به راحتی سهامی را یافت که اصلاح خود را انجام داده اند و آماده شروع به رشد هستند. 

فیلتر اصلاح قیمتی سهام ،فیلتراصلاح سنگین سهام ،فیلتربورسی ،

تصویر بالا خروجی فیلتر اصلاح قیمتی سهام است که به همراه فیلتر قالب طلایی اطلاعاتی را به نمایش گذاشته اند .راجع به قالب طلایی توضیح داده خواهد شد فعلا باید راجع به اطلاعاتی که از تصویر و خروجی فیلتر بدست آمده صحبت شود .اگر به ستون آبی رنگ توجه کنید خواهید دید که همه سهام معرفی شده در سطح حمایتی هستند یعنی در نقطه ای هستند که اصطلاحا نقطه حمایت سهم در نمودار است و به احتمال زیاد باید سهم از این نقطه رو به بالا تغییر روند دهد .نکته دیگر این است که در هر سهمی که پول هوشمند وارد شده است ،درصد پایانی آن سهم مثبت شده است یعنی این سهام در کف نموداری خود با حمایت و خرید خریداران مواجه شده اند و احتمال تغییر روند در این سهام بسیار زیاد است .فیلتر اصلاح قیمتی سهام نمایش گر سهامی است که به سطح حمایتی خود رسیده باشند ولی اینکه از بین این سهام معرفی شده کدام یک سهم قابل اعتمادی برای خرید است ؟ سوالی است که برای رسیدن به پاسخش نیازمند به فیلترهای مکمل هستیم .فیلترهایی مثل قالب طلایی .

کد فیلتر


قالب طلایی ،قالبی است که میتواند اطلاعات مفیدی را به هر فیلتری اضافه کند اطلاعاتی مانند :ورود پول حقیقی،ورود پول هوشمند ،سطح حمایتی و قدرت خریدار به فروشند .قالب طلایی فقط همراه فیلتر اکسیر،  فیلتر بی نظیر  و   فیلتر شاهکار  ارائه میشود.


فیلتر شناسایی معاملات بلوکی

با این فیلتر میتوانید معاملات بلوکی  که در سهام مختلف ، انجام میشود را مشاهد کنید .معاملات بلوکی معاملاتی با حجم بالا در سهام است که در بازار بلوکی خارج از بازار عادی بورس ،انجام میشود و معمولا کارگزاری ها طرفین معامله هستند چرا که حجم معاملات بسیار بالاست واین حجم از خرید و فروش  برای بدست آوردن حق رای درهیئت مدیره نماد مورد معامله است به دلیل حجم بالای معاملاتی در این نوع معامله ، بازار بلوکی را جدای از بازار عادی بورس کرده اند تا از تاثیر مستقیم در خرید وفروش دربازار عادی جلوگیری به عمل آید .البته سهامی که معاملات بلوکی داشته باشند معمولا مورد توجه قرارمیگیرند از اینرو شناسایی سهامی که معاملات بلوکی انجام داده اند حائز اهمیت است .فیلتر شناسایی معاملات بلوکی سهامی را نمایش میدهد که معاملات بلوکی داشته اند 

کد فیلتر


صفر تا صد ورود به بازار اختیار معامله را در چگونه وارد بازار اختیار معامله شویم؟ بیاموزید.

 

فیلتر اکسیر (پکیج کامل استراتژی اکسیر)

فیلترنویسی علاوه برآشنایی با علم برنامه نویسی ،نیاز به تسلط به علم تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی نیز دارد. یعنی یک تحلیلگر حرفه ای ،با نوشتن قواعد تحلیلی خود یا استراتژی تحلیلی خود به صورت کد و فیلتر و استفاده از آن در سایت بورس ،میتواند در انتخاب سهام  مد نظر خود با سرعت بالا و دقت بالا به  بهره کافی را ببرد .فیلتر اکسیر ،یکی از این فیلترهای مهم و کاربردی است که با در نظر گرفتن فاکتورها و عوامل مختلف تحلیلی به شکار سهام میپردازد در ادامه بیشتر با این فیلتر آشنا خواهید شد.

ویژگی های استراتژی اکسیر

فیلتر اکسیر حاصل زحمات چندین تن از تحلیلگران و اساتید بازار سرمایه است که ویژگی های منحصر به فردی را در خود جای داده است که با آزمون و خطای بسیار در اختیار معامله گران عزیز قرارداده شده است . در ادامه به برخی از این ویژگی ها پرداخته خواهد شد .

 • امکان استفاده برای عموم مردم و بدون نیاز به علم فیلترنویسی یا تحلیلگری  بالا

 • استفاده راحت و بسیار ساده در سایت بورس

 • مناسب برای بازار نزولی ، بازار خنثی یا ساید و بازار صعودی

 • شناسایی سهام مستعد رشد به تعداد اندک از بین 500 سهام بازارسرمایه 

 • کاهش زمان تحلیل دربازار از 3 ساعت به 15 دقیقه

 • امتیاز بندی تمامی سهام بازار بوسیله قالب طلایی  

 • آموزش استفاده از فیلتر و نحوه ورود در سهام  و از همه مهمتر خروج از سهم در ویدئو همراه فیلتر به مدت 30 دقیقه

 • امکان مشاهده ورود و خروج حقیقی های درشت با مبالغ هر دستور بالای 200 میلیون تومان

 • ساخت یک استراتژی معاملاتی  مشخص و داشتن نظم معاملاتی  بوسیله چک لیست همراه اکسیر 

 • آموزش تکنیک خروج به موقع ازسهم 

 • برای شناخت بیشتر فیلتر اکسیر ویدئو معرفی این استراتژی را مشاهده کنید.

 • برای مشاهده خروجی فیلتر هم روی لینک تست در لایو بازار کلیک کنید.

 

فیلترهای کاربردی ،فیلترنویسی،آموزش فیلترنویسی ،سیگنال دهی در بورس

 

 

کد فیلتر


برای یادگیری بازار اختیار معامله در بورس ایران بصورت ویدئو و به زبان ساده وارد صفحه دوره جامع ناگفته های بازار اختیار معامله شوید و حرفه ای آموزش ببینید.

 

فیلتر ورود پول هوشمند در سهام بورسی

قطعا تعداد زیادی از فیلترها را  با عنوان فیلتر پول هوشمند  مشاهده کرده اید با عناوین مختلفی همچون  فیلتر ورود پول هوشمند در سهم smart money، فیلتر ورود پول هوشمند در کف، فیلتر ورود پول هوشمند در سهم ،فيلتر ورود پول هوشمند، فیلتر ورود پول هوشمند قوی ،فیلتر ورود پول هوشمند در صف فروش ، ولی خواسته شما به نحو احسن برآورده نشده است. پیشنهاد دارم برای استفاده از فیلتر ورود پول هوشمند واقعی از فیلتر شاهکار سایت استفاده کنید که واقعا شاهکار است.

فیلتری که در زیر مشاهده میکنید ، فیلتر عادی ورود پول هوشمند است و سهامی را به شما نشان خواهد داد که هم حجم بالایی خورده اند و هم حجم خرید حقیقی ها قابل توجه است.

نکته ای که باید در این قسمت ذکر شود این است که، شناسایی پول هوشمند کار دشواری است و بسیاری از معامله گران حتی تفاوت پول هوشمند (اسمارت مانی ) و پول سنگین را نمیدانند. برای درک بهتر این مطلب بهتر است آموزش ایچیموکو بینظیر و تابلو خوانی پیج را ببینید که به طورجامع به این موضوع پرداخته شده است .

کد فیلتر


با دوره رایگان هفت خط سرمایه گذاری در کنارتان هستیم

فیلتر کراس اندیکاتور بولینگرباند توسط کندل ها رو به بالا

این فیلتر سهامی را به شما لیست خواهد کرد و نشان خواهد داد که به تازگی از روند نزولی خارج شده اند و رشد خواهند داشت.

یکی از استراتژی های خرید ، استفاده از اندیکاتور بولینگر باند است که به طور مثال اگر کندل ها بتوانند خط میانی قرمز رنگ  باند را به بالا یا پایین کراس کنند سیگنال خرید یا فروش صادر میکنند. استفاده صحیح از این ابزار نیاز به آموزش صحیح دارد.

این ابزار در دوره ستارگان همراه با چند اندیکاتور کاربردی دیگر آموزش داده شده است.

نمونه خروجی سهم ودی یا بیمه دی است که در تصویر زیر مشاهده میفرمائید. همانطور که در سمت راست تصویر مشخص است کندل ها ،خط میانی قرمز رنگ در میانه ی ابر را ،رو به بالا در حال قطع کردن هستند و این خود میتواند چراغ سبزی برای ورود در سهم باشد

 

 

بولینگر باند ،فیلترکراس بولینگر باند توسط کندل ها ،فیلتر نویسی

 

 

کد فیلتر


برای یادگیری صفر تا صد اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال به زبان ساده با ما همراه باشید.

 

فیلتر اشباع فروش اندیکاتور rsi & stock

این فیلتر سهامی را برای شما لیست خواهد کرد که در اشباع فروش قرار دارند ولی این دلیل نمیشود که گمان کنید اصلاح روند آنها تمام شده است و حتما باید پارامتر های دیگر هم بررسی شود.در مورد جزئیات انتخاب سهام مناسب در دوره معامله گر هوشمند کامل توضیح داده شده است.این فیلتر صرفا اعلام میکند سهام مذکور در 20 روز اخیر اصلاح عمیقی داشته اند.پریود ها برای هر دو اندیکاتور قابل تغییر است.میتوان با ادغام فیلترهای مختلف به یک فیلترکاربردی در بورس دست پیدا کرد تا انتخاب سهام مستعد رشد دچار خطای کمتری شد .فیلتر اشباع فروش در آر اس آی و  فیلتر اشباع فروش در استوکستیک ،میتوانند از جمله فیلترهای کاربردی بازار سرمایه باشند تا سهام اشباع فروش شده را به نمایش بگذارند .اشباع فروش به معنی تمام شدن قدرت فروشندگان سهم و اتمام روند قبلی است میتواند باشد البته باید به نکات دیگر نیز توجه شود ،مثلا اگر روند قبلی هنوز شکسته نشده است و کندل ها هشدار ادامه روند را میدهند ،نباید به سیگنالی که فیلتر اشباع فروش میدهد توجه کرد چرا که روند در نمودار سیگنال قوی تری از فیلتر اشباع فروش میدهد.

نمونه آن در تصویر زیر و نمودار سهم کبافق قابل مشاهده است.

 

آر اس آی ،استوک استیک ،اشباع فروش ، فیلتر نویسی

 

کد فیلتر


تکنیک های سیگنال گیری با اندیکاتور RSI را در بازار بورس فرا بگیرید.

فیلتر قیمت پایانی 3 درصد بیشتر از قیمت آخرین

باتوجه به محدود بودن تایم معاملاتی بازار بورس ایران ،باید از این فیلتر در ساعات ابتدایی بازار بورس  یعنی ازساعت 9 صبح تا 11 ظهر ،استفاده کرد.این فیلتر سهامی که قابلیت نوسانگیری دارند را به نمایش میگذارد یعنی میتوان امیدوار بود که قیمت آخرین تا آخر تایم بازار به قیمت پایانی برسد.به این صورت که چون اختلاف قیمت بین آخرین معامله و قیمت پایانی بیش از سه درصد است ،قیمت ها به قیمت پایانی خواهند رسید ، مخصوصا اگر از قالب طلایی استفاده کنید و امتیاز سهم را ببینید ضریب خطای شما به شدت کم خواهد شد.در اینصورت میتوانید هر سهمی را که امتیاز بالاتری داشت برای نوسانگیری استفاده کنید نوسانات این فیلتر حدود دو درصد در روز است.

کد فیلتر


قالب طلایی ،قالبی است که میتواند اطلاعات مفیدی را به هر فیلتری اضافه کند اطلاعاتی مانند :ورود پول حقیقی،ورود پول هوشمند ،سطح حمایتی و قدرت خریدار به فروشند .قالب طلایی فقط همراه فیلتر اکسیر، فیلتر بی نظیر و فیلتر شاهکار ارائه میشود.

فیلتر اختلاف آخرین قیمت بیش از 2 درصد بالاتر از قیمت پایانی

این فیلتر سهامی را نمایش خواهد داد که اختلاف بین آخرین قیمت آن و قیمت پایانی 2 درصد است . این درصد را میتوان تغییر داد.یکی از اصول تابلو خوانی این است که اگر سهمی تقاضای خرید بالایی داشته باشد، بین آخرین قیمت وقیمت پایانی اختلاف قیمتی وجود خواهد داشت و اگر این اختلاف دو درصد یا بیشتر باشد به احتمال 90 درصد روز بعد سهم مورد نظر صف خرید خواهد شد.توصیه میشود این فیلتر را از ساعت 10 به بعد برای نوسانگیری سه روزه استفاده کنید .برای حرفه ای تر شدن در بحث تابلو خوانی میتوانید از دوره معامله گر هوشمند استفاده کنید.فیلتراختلاف بین قیمت پایانی و قیمت آخرین یکی از فیلترهای کاربردی بازار سرمایه است که میتوان در ساعات انتهایی معاملات برای پیدا کردن سهام پر متقاضی و امیدوار از آنها استفاده کرد.یعنی اگر سهمی با قیمت آخرین بالاتر از قیمت پایانی مورد معامله قرار گرفته باشد ،این پیام را ارسال میکند که معامله گران به آینده این سهم امیدوارند و ممکن است تا چند روز آینده این سهم مثبت باشد . تحلیلگران بورس از راه های مختلفی اقدام به نوسانگیری در سهام میکنند . یکی از این راهها توجه به فیلترهای اختلاف قیمت آخرین و پایانی است .

 

کد فیلتر


برای استفاده رایگان از فیلتر های کاربردی با ما همراه باشید


فیلتر جمع شدن صف فروش و استارت سهم

این فیلتر سهامی را به شما نمایش خواهد داد که صف فروش آنها جمع شده و با اقبال سهامداران مواجه شده است .صف فروش به معنی حجم سنگین فروشندگان یک سهم و کم بودن خریداران آن است که وقتی خریداران به سهم امیدوار شده و اخبار خوبی پیرامون سهم میشنوند ،اقدام به خرید و جمع کردن صف فروش میشوند ،معمولا چنین سهامی در کف نمودار تکنیکالی چنین حالتی پیدا میکنند و صف فروش آنها شروع به ذوب شدن میکند ولی حتما نیاز به بررسی تحلیل تکنیکال دارد.برای بهره مندی از آموزش های رایگان تحلیل تکنیکال به آموزش های رایگان سایت بی نظیر چارت بروید و از این خدمات رایگان که برای شما فراهم شده است،بهره ببرید.

سهم وحکمت یکی از خروجی های این فیلتر است که میتوانید در تصویر پایین حرکت آن را مشاهده کنید:چنانچه در تصویر هم پیداست تا ساعت 11 ظهر سهم در صف فروش بوده است و در ساعات پایانی معاملات ،خریداران اقدام به خرید کرده و سهم را به مثبت رسانده اند .

 

صف فروش ،جمع شدن صف فروش در بورس ، فیلتر جمع شدن صف فروش در بورس

 

کد فیلتر


صفر تا صد ورود به بازار اختیار معامله را در چگونه وارد بازار اختیار معامله شویم؟ بیاموزید.

فیلتر ورود سنگین پول حقیقی

این فیلتر سهامی را به شما نشان خواهد داد که نه تنها ورود پول حقیقی در آن اتفاق افتاده است بلکه با اقبال زیاد سهامداران قیمت آخرین معامله از قیمت پایانی سهم هم بیشتر بوده است.ادغام فیلترهای کاربردی میتواند فیلترهای جدیدی را به وجود آورد .فیلترهای جدید بورس میتواند درسیگنال دهی و معرفی سهام کمک شایانی کنند یکی از فیلترهای ترکیبی بورس ،فیلترورود پول سنگین حقیقی است که هم به ورود پول حساس است و هم به اختلاف بین قیمت پایانی و قیمت آخرین ،اختلاف بین قیمت پایانی و قیمت آخرین نمایشگر این است که خریداران نسبت به سهم امیدوار هستند و حاضر شده اند که بالاتر از قیمت پایانی سهم را معامله کنند و ورود پول حقیقی نمایانگر این است که معامله گران حقیقی بازار نسبت به سهم حساس شده اند و سرمایه خود را در این سهم وارد کرده اند یعنی سرمایه گذاری بخش حقیقی همیشه محتاطانه است و وقتی وارد سهمی شود حتما باید منتظر رشد سهم شد .

لیست زیر یکی از خروجی های فیلتر ورود سنگین حقیقی میباشد. همانطور که مشخص است قدرت خریدران و سرانه خرید آنها در این سهام بیشتر از فروشندگان است .مثلا در سهم لطیف ،میانگین سرانه خرید در خریداران 5 میلیون تومان است و میانگین سرانه فروش فروشندگان 500هزار تومان است یعنی هر نفر خریدار میانگین 5میلیون تومان وارد این سهم کرده است و هر نفر فروشنده میانگین 500هزار تومان از این سهم خارج کرده است .و این یعنی خرید سنگین حقیقی 

اطلاعتی که در این تصویر مشاهده میکنید از قالب طلایی بدست آمده است .

 

فیلترورود پول حقیقی ، فیلترنویسی ، ورود پول سنگین حقیقی

کد فیلتر


قالب طلایی ،قالبی است که میتواند اطلاعات مفیدی را به هر فیلتری اضافه کند اطلاعاتی مانند :ورود پول حقیقی،ورود پول هوشمند ،سطح حمایتی و قدرت خریدار به فروشند .قالب طلایی فقط همراه فیلتر اکسیر، فیلتر بی نظیر و فیلتر شاهکار ارائه میشود.

فیلتر اشباع فروش rsi & stock رایگان     مشاهده
2 فیلتر قیمت پایانی 3 درصد بیشتر از قیمت پایانی     رایگان مشاهده
3 فیلتر اختلاف آخرین قیمت بیش از 2 درصد بالاتر از قیمت پایانی     رایگان مشاهده
4 فیلتر برکت     ویژه مشاهده
5 فیلتر جمع شدن صف فروش و استارت سهم     رایگان مشاهده
6 فیلتر ورود سنگین پول حقیقی     رایگان مشاهده
7 فیلتر کد به کد حقوقی به حقیقی     رایگان مشاهده
8 فیلتر سهام مناسب برای نوسانگیری در روز (عالی)     رایگان مشاهده
9 فیلتر خرید سنگین حقوقی     رایگان مشاهده
10 فیلتر خرید سنگین حقیقی ها     رایگان مشاهده
11 فیلتر نسبت قدرت خریدار به فروشنده حقیقی بیش از دو برابر     رایگان مشاهده
12 فیلتر پرحجم ترین نمادهای بورسی     رایگان مشاهده
13 فیلتر حجم مشکوک با اقبال بازار (عالی)     رایگان مشاهده
14 فیلتر خرید سهام شاخص ساز مستعد رشد(عالی)     رایگان مشاهده
15 سهام با پی بر ای کمتر از 10     رایگان مشاهده
16 فیلتر شرکت های کوچک مستعد رشد     رایگان مشاهده
17 فیلتر نزدیکی تنکانسن و کیجونسن     رایگان مشاهده
18 فیلتر سهم های روند صعودی     رایگان مشاهده
19 فیلتر الگوی تیک صعودی سهام     رایگان مشاهده
20

فیلتر کراس میانگین های متحرک برای بورس (فوق العاده)

 

 

   
1 فیلتر الگوی تیک صعودی سهام رایگان مشاهده
2 فیلتر کراس میانگین های متحرک برای بورس (فوق العاده) رایگان مشاهده
3 فیلتر فروش گروهی رایگان مشاهده
4 فیلتر نوسانگیری در پیش گشایش سهم رایگان مشاهده
5 فیلتر سهام صف خرید بازار رایگان مشاهده
6 فیلتر سهام نزدیک مقاومت رایگان مشاهده
7 فیلتر خرید گروهی سهم رایگان مشاهده
8 فیلتر سهام صف فروش شده رایگان مشاهده
9 فیلتر نوسانگیری ساعتی روزانه در سهم رایگان مشاهده
10 فیلتر شرکت های بورسی که سودسازی بالای هزار تومان دارند. رایگان  


اشتراک در تلگرام

درباره نویسنده
Generic placeholder image
گروه بی نظیر
مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه تحلیلگر بازار مالی فارکس تحلیلگر ارشد سایت یار سرمایه برگزاری بیش از صد دوره آموزشی تحلیل بورس و فارکس عضو تیم icf_market تنها ارائه دهنده سبک ولوم تریدینگ به زبان فارسی در دنیا

مطالب مشابه

اختیار معامله و فیلتر ایچیموکو، کراس کیجونسن و تنکنسن بالای ابر
اختیار معامله و فیلتر ایچیموکو، کراس کیجونسن و تنکنسن بالای ابر

فیلتر ایچیموکو استراتژی معاملاتی شما برای کسب سود در بورس است

فیلتر ایچیموکو، کراس کیجونسن و صعود تا ابر
فیلتر ایچیموکو، کراس کیجونسن و صعود تا ابر

با داشتن استراتژی معاملاتی ایچیموکو میتوانید بهترین سودها را کسب کنید

فیلتر کراس ابرکومو
فیلتر کراس ابرکومو

فیلتر ایچیموکو در آسانی معاملات شما بسیار تاثیرگذار است

فیلتر کراس تنکانسن و کیجونسن در ایچیموکو
فیلتر کراس تنکانسن و کیجونسن در ایچیموکو

برای داشتن بهترین فیلترهای بورسی در کنار ما بمانید

سیگنال خرید فیلتر ایچیموکو با تغییر فاز ابر کومو
سیگنال خرید فیلتر ایچیموکو با تغییر فاز ابر کومو

با داشتن فیلتر ایچیموکو میتوانید تغییر روند نمودار را به موقع تشخیص دهید

فیلتر کاربردی بورس رایگان
فیلتر کاربردی بورس رایگان

فیلترهای بورسی را رایگان داشته باشید

تعداد دیدگاه ها :
دیدگاه خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

دسته بندی مطالب

دوره های آموزشی
نظرات دانشجویان