فیلترهای کاربردی در بورس

فیلتر بورس

فیلتر بورس نیازمند علم به فیلترنویسی و تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی و تابلوخوانی دارد .یعنی اگر کسی خود را تحلیلگر بازار بورس میداند باید آگاهی لازم را برای طراحی فیلترهای بورسی داشته باشد .همانطور که می دانید شرکت مدیریت فناوری بورس تهران با عنوان TSETMC با هدف بهبود كيفيت خدمات و افزايش رضايت مشتريان بازار سرمايه، امکان فیلتر نویسی  بر روی مجموعه ی سهام موجود در بورس ایران را فراهم کرده است؛ بگونه ای که معامله گران و سرمایه گذاران می توانند با دانش برنامه نویسی خود سهام با ویژگی های مد نظر خود را از میان انبوهی از سهام موجود انتخاب کنند. گروه بی نظیر چارت برای شما علاقه مندان عزیز، مجموعه ی جامعی از فیلتر بورسی را به طور رایگان فراهم کرده است. فیلتر بورس مانند: فیلتر نوسان گیری، فیلتر حجم مشکوک، فیلتر خرید سنگین حقوقی، فیلتر سیگنال خرید، فیلتر سهام شاخص ساز، فیلتر سهام مستعد رشد، فیلتر سهام خشک شده، فیلتر سهام مستعد رشد شارپی، فیلتر سهام رانتی، فیلتر نزدیکی تنکانسن و کیجونسن، فیلتر سهامی که صف فروششان جمع شده و... . برای استفاده از این فیلتر ها می توانید ویدئو رو به رو را مشاهده کنید.توجه داشته باشید، فیلترها یکی از روش‌های انتخاب سهم در بازار بورس است و نباید به تنهایی معیار خرید و فروش قرار گیرد. جهت معامله‌گری و تأیید سهم‌ خروجی فیلترها، می‌‌بایست تحلیل تکنیکال(فنی) و تابلو خو انی آن‌ها را نیز بررسی کنید تا ریسک سرمایه گذاری شما کاهش یابد. آموزش تحلیل تکنیکال شامل دوره های رایگان هنر کندل خوانی، اندیکاتورها، فیبوناچی، مقاومت و حمایت، الگوهای کلاسیک و کانال ها و روند ها است. علاقه مندان می توانند برای حرفه ای شدن در بازار بورس، از دوره های پیشرفته بازار های مالی بی نظیر چارت بهره مند شوند.

فیلترهای کاربرد ی بورس 

برای داشتن فیلترهای کاربردی بورس باید ابتدا به سازنده آن توجه کرد. تا کسی نتواند خود را در تحلیلگری و تابلوخوانی به نقطه اوج برساند ، نمیتواند فیلتر کاربردی بورس طراحی کند. فیلترنویسی علاوه بر داشتن مهارت تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی و علم تابلوخوانی ، نیازمند دانش فیلترنویسی نیز است تا بتواند خروجی کار یک فیلترنویس قابل دفاع باشد و نام فیلترهای کاربردی بورس را بتوان بر روی محصولات او نهاد.نوع نگاه یک تحلیلگر به سهام و توجه او به انواع مختلف تحلیلگری مشخص کننده نوع فیلترهای او خواهد بود برای نمونه کسی که بیشر بر مبحث تابلوخوانی مهارت داشته باشد ، فیلترهای او بیشتر در این زمینه خواهد بود و فیلتر کاربردی بورس برای او بیشتر در زمینه تابلوخوانی نمود پیدا خواهد کرد.با توجه به نوسانات موجود در بازاربورس باید گفت که نمیتوان به یک فیلتر در زمان های مختلف اعتماد کرد و به این معتقد بود که یک فیلتر هر چقدر هم کاربردی و دقیق برای بورس طراحی شده باشد بتواند پاسخگوی شرایط مختلف بازار بورس باشد و عنوان فیلترهای کاربردی بورس را همیشه با خود یدک بکشد بلکه هر فیلتری برای اینکه بتواند به معنای واقعی کلمه کاربردی باشد باید بروزرسانی داشته باشد و خود را طبق شرایط مختلف بازار بورس وفق دهد. برای نمونه فیلتراکسیر که یکی از فیلترهای کاربردی بورس است و طراحی شده سایت بی نظیرچارت میباشد. هر چند ماه یکبار بروزرسانی داده و خود را با شرایط جدید بازار بورس وفق میدهد . البته باید گفت این رویه در همه ی فیلترهای سایت بی نظیر جریان دارد و به نوعی میتوان این ادعا را کرد که فیلتر کاربردی بورس عنوانی است که میتوان بر روی محصولات سایت بی نظیر چارت قرار داد.

خرید فیلتر بورس

خرید فیلتر بورس همیشه برای مخاطبین عزیز سخت بوده و برای اینکه بتوانند به فیلتری اعتماد کنند و هزینه بپردازند دچار شک میشوند. هنر یک تحلیلگر در فیلترهایش قابل نمایش است چرا که همه دانش خود را برای تهیه و طراحی یک فیلتربورس به کار میگیرد تا بتواند مخاطب را در خرید فیلتربورس کمک کند و نظر او را جلب کند. فیلترهای بورسی دارای انواع مختلفی است که هر معامله گری میتواند با توجه به استراتژی معاملاتی که دارد اقدام به طراحی فیلتر بورسی کند.برای اینکه بتوانیم در خرید فیلتر بورس موفق باشیم و بهترین فیلترها را تهیه کنیم باید ابتدا به طراح آن فیلترتوجه کنیم و او را بسنجیم . به طور مثال سایت بی نظیرچارت  برای جلب اعتماد مخاطبین عزیز دوره های آموزشی رایگان خود را به اشتراک گذاشته است که مخاطبین در مقام خرید فیلتر بورسی از شک خارج شده و بتوانند انتخاب راحت تری داشته باشند.سایت بی نظیر چارت به طور جداگانه اقدام به طراحی قسمتی جداگانه برای فیلترهای بورسی رایگان کرده است که با استفاده از آن بتوان به اطمینانی جهت خرید فیلترهای بورسی دست یافت .علاوه بر وجود فیلتربورسی رایگان ، آموزش های رایگان نیز داخل سایت طراحی شده است و شما مخاطبین عزیز میتوانید از آنها استفاده کرده و با ما همراه باشید.در این میان برخی فیلترهای سایت بی نظیر چارت به دلیل داشتن دقت بالا در نمایش سهام و پشتیبانی و بروزرسانی طولانی مدت ،هزینه گذاری شده است و با کمترین هزینه ها میتوانید فیلترهای بورسی خوبی را بدست آورید. خرید فیلتربورسی با مراجعه به سایت بی نظیرچارت بسیار آسان خواهد شد چرا که توضیحات هر یک از فیلترها را جداگانه ذکر کرده و در بیان ویژگی های هر یک از فیلتربورسی کوتاهی نکرده است . 

برای آموزش رایگان  اختیار معامله  کلیک کن

 

عنوان فیلتر

ردیف عنوان وضعیت نمایش
1 فیلتر نمادهای دارای اختیار معامله رایگان مشاهده
2 فیلتر نوسانگیری روزانه اختیار معامله(آپشن) رایگان مشاهده
3 فیلتر پایان روند نزولی و برگشت سهم رایگان مشاهده
4 فیلتر قیمت آخرین درحال معامله بالاتر از قیمت پایانی رایگان مشاهده
5 فیلتر سهامی که صف فروششان جمع شده رایگان مشاهده
6 فیلتر خرید حقوقی در سهام کوچک رایگان مشاهده
7 فیلتر(مناسب روند صعودی) کندل ،نزدیک مووینگ 103 رایگان مشاهده
8 فیلتر نزدیکی قیمت به کیجونسن رایگان مشاهده
9 فیلتر شاهکار ویژه مشاهده
10 فیلتر سهام درانتهای نمودار رایگان مشاهده
11 فیلتر شناسایی اوردر فروش ترس رایگان مشاهده
12 فیلتر ساخت واچ لیست شخصی رایگان مشاهده
13 فیلتر سهام مستعد رشد (عالی) رایگان مشاهده
14 فیلتر قدرت خریداربالاتر از قدرت فروشنده رایگان مشاهده
15 فیلتر مجموع تقاضا بیش از 5 برابر مجموع عرضه رایگان مشاهده
16 فیلتر اصلاح سنگین سهام رایگان مشاهده
17 فیلتر شناسایی معاملات بلوکی رایگان مشاهده
18 فیلتر اکسیر (پکیج کامل استراتژی اکسیر) ویژه مشاهده
19 فیلتر ورود پول هوشمند در سهم رایگان مشاهده
20 فیلتر کراس باند بولینگر توسط کندل ها رو به بالا رایگان مشاهده