آموزش بورس با دوره معامله گران برتر

آموزش تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی

 

تحلیل تکنیکال چیست؟

تحلیل تکنیکال به معنی توجه به قیمت های گذشته سهم در نمودار و بررسی آنها و انتقال این اطلاعات قدیمی به زمان حال ویا حتی آینده و پیش بینی روند نمودار است .این روش تحلیلی مورد توجه بسیاری از معامله گران قرارگرفته است و بسیاری از استراتژیهای معاملاتی ،تکیه بر تحلیل تکنیکال کرده است . نمودار،متشکل از کندل های شمعی ژاپنی یا هر نوع دیگر از انواع چارت ،بیانگر نوسانات قیمتی سهم در بازه زمانی مختلف است .بیشترمعامله گران نمودار خود را در حالت کندل های ژاپنی قرار میدهند .چرا که کندل ها در خود نمایشگر قیمت آغازین ، آخرین قیمت ، بالاترین قیمت و پایین ترین قیمت هستند.توجه به کندل ها در واقع توجه به خریداران و فروشندگان است چرا که این معامله گران هستند که کندل ها را میسازند و در علم تحلیل تکنیکال باید به درجه ای از حرفه ای گری رسید که با نگاه بر کندل ها بتوان صدای کندل ها را شنید و نزولی و صعودی بودن آِینده سهم را از روی کندل ها شناسایی کرد.از دیگر ابزار موجود در نمودار میتوان به اندیکاتورها مثال زد که با فرمول های ریاضی مختلف اقدام به تحلیل گذشته سهم میکنند و هرکدام اطلاعات جدیدی را به معامله گر نمایش میدهند .مثلا اطلاعاتی مانند اشباع خرید ،اشباع فروش، قدرت روند ، واگرایی ها و......میتوان از اندیکاتورها بدست آورد.شناسایی نقاط حمایتی و مقاومتی در قیمت ،شناخت قله ودره در روند کندل های نمودار ،شکست خط روند و تغییر روند در نمودار، تحلیل های زمانی نمودار به این معنی که بتوان به طور دقیق از لحاظ زمانی پیش بینی کرد که روند در نمودار به چه اندازه خواهد بود و چه زمانی مناسب برای ورود در سهم یا خروج از سهم است. اینها همه در علم تحلیل تکنیکال قابل دسترسی است و میتوانید با شرکت در دوره آموزشی معامله گران برتر از صفر تا صد آموزش تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی را آموزش ببینید.

صفر تا صد ورود به بازار اختیار معامله را در چگونه وارد بازار اختیار معامله شویم؟ بیاموزید.

 

تابلوخوانی چیست؟

تابلوخوانی یعنی دقت در معاملات لحظه ای در هر سهم و تحلیل آنها .به طوری که تحرکات مشکوک معامله گران در هر سهم را بتوان شناسایی کرد.بازیگران سهم را شناسایی و صعود یا نزول سهم را با توجه به تحرکات بازیگران سهم پیش بینی کرد.حجم معامله ، زمان معامله ، شخص معامله گر که حقیقی است یا حقوقی ، خریداران عمده سهم ، کد به کد در سهم ، معاملات بلوکی سهم ، ورود پول هوشمند ، خروج پول هوشمند ، ورود پول حقیقی ، خروج پول حقیقی ، ورود پول حقوقی ، خروج پول حقوقی ، قدرت خریدار به فروشنده ، حمایت حقوقی از سهم و بسیاری از مطالب دیگر که نیاز یک معامله گر است ،باید در علم تابلوخوانی مورد بررسی قرارگیرد و معامله گران را در کسب سودهای کم ریسک در بازار بورس کمک کند.برای تبدیل شدن به یک تحلیلگر قوی باید در هر یک از تحلیل تکنیکال و تابلوخوانی حرفه ای شد تا بتوان با ادغام این دو به خرید سهم یا فروش سهم اقدام کرد. برخی این شبه را میکنند که آنچه مهم است معامله گران هستند و خرید و فروشی که الان در تابلو انجام میدهند نه آنچه که در نمودار و چارت اتفاق میافتد و به کلی تحلیل تکنیکال را قبول ندارند و فقط با تابلوخوانی معامله میکنند . در حالی که غافل از آنند که بسیاری از تحلیل های تکنیکال درست از آب در آمده و توانسته تحلیلگران تکنیکالی را در معاملات به سوددهی برساند.ما معتقدیم که باید از هردو بهره گرفت و نباید محدود به یک روش شد و با ادغام این دو علم میتوان به استراتژی معاملاتی منحصر به فردی دست یافت که سودهای خوب و ضررهای کم را پیوسته در راه شما قرارمیدهند.

حتما توی سری آموزش های رایگان  بورس  شرکت کن پشیمون نمیشی.

 

آموزش بورس با سایت بی نظیر چارت

 

گروه تحلیلی بی نظیر آموزشهایی در مباحث تحلیلگری و تابلوخوانی  و فارکس  برای دانشجویان عزیز به صورت دوره های جداگانه طراحی کرده است تا هرکس با هر سلیقه ای بتواند در این دوره ها شرکت کند و در ادامه از پشتیبانی گروه تحلیلی بی نظیر بهره مند شود.آموزش بورس را میتوانید با ورود در سایت بی نظیر چارت و کلیک در قسمت دوره های پیشرفته مشاهده کنید . در این قسمت دوره های آموزشی بورس از مقدماتی شروع شده و تا آموزش فارکس ادامه پیدا کرده است. دوره فهمینو دوره ای مقدماتی است و از صفر شروع به آموزش بورس میکند و پس از آن دوره ستارگان است که به آموزش تحلیل تکنیکال پرداخته و در واقع کامل کننده دوره فهمینو است . دوره معامله گرهوشمند دوره تابلوخوانی و فیلترنویسی را طوری آموزش میدهد که اگر شما دوره های قبل را آموزش دیده باشید با دیدن این دوره به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل خواهید شد. دوره بعدی هم دوره معامله گر جهانی است که به آموزش بازار فارکس میپردازد . همه این چهار دوره را میتوان با داشتن دوره معامله گران برتر آموزش ببینید و در یک پکیج هر 4دوره را خواهید داشت .

یکی از بهترین محصولات گروه تحلیلی بی نظیر ، فیلترطلایی ایچیوکو است .از دستش ندید.


اشتراک در تلگرام

دسته بندی : نظرات دانشجویان

ویدیوها

مطالب مشابه

نظر خریداران فیلتر شاهکار
نظر خریداران فیلتر شاهکار

فیلتر بورس پول هوشمند یکی از بهترین فیلترهای بورسی است

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات
استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات

استراتژی بورس خود را در کنار ما تجربه کنید

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

در این دوره با استراتژی شخصی ایچیموکو آشنا شده و خواهید توانست در کوتاه مدت و تایم های بل…

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

نظر خریداران اکسیر
نظر خریداران اکسیر

از خرید فیلتر اکسیر پشیمان نمی شوید

نظر خریداران فیلتر اکسیر
نظر خریداران فیلتر اکسیر

بهترین فیلتر بورس برای نوسان گیری

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

نقطه زنی به شگرد استاد

تعداد دیدگاه ها :
دیدگاه خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

مدرس
جلال بیات

 

مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه  
تحلیلگر بازار مالی فارکس

تحلیلگر ارشد سایت یار سرمایه
عضو تیم icf_market تنها ارائه دهنده سبک ولوم تریدینگ به زبان فارسی در دنیا

 

آخرین مطالب
نظرات دانشجویان