فیلترنوسانگیری و فیلتر سهام مستعد رشد

بهترین فیلترخرید سهم دربورس

به جرئت میتوان یکی از بهترین فیلترهای کاربردی بورس را فیلتراکسیر نامید.فیلتراکسیربسیار هوشمندانه و متناسب برای شرایط فعلی بازار طراحی شده است . یعنی اگر روند بازار تغییر کند و فیلتراکسیر جوابگو نباشد ،به سرعت آبدیت فیلترکلید میخورد تا با شرایط جدید بازار همخوانی داشته باشد.فیلتراکسیر با بررسی تابلوخوانی و تحلیل تکنیکال سهم اقدام به معرفی سهام مستعد رشد میکنند.اگر کسی تحلیل تکنیکال خود را با این فیلترنوسانگیری باهم استفاده کند،قطعا میتواند سود خوبی کسب کند . همانطوری که در ویدیو مشاهده کردید ، ادغام این فیلتربا دانش تحلیلی خود بسیار میتواند برای معامله گران کمک حال باشد.فیلترنویسی کاری بس دشوار و دقیق است که گاهی یک غلط املایی موجب عدم نمایش سهم میشود.فیلتراکسیر را میتوان جزو فیلترهای نوسانگیری برشمرد چرا که سهام را قبل از صف خرید شدن به نمایش میگذارد و این اتفاق شایع است که بعد از خرید سهم معرفی شده توسط اکسیر ، سهم چند روز مثبت شود و بتواند نوسان خوبی برای معامله گر داشته باشد.البته این بدان معنا نیست که فقط از این فیلتربه عنوان نوسانگیری استفاده کنیم . بلکه با توجه به سهام معرفی شده باید استراتژی را انتخاب کرد .مثلا گاهی شرایط یک سهم اقتضا میکند که برای کسب سود قابل توجه ،به صورت میانمدت روی سهم سرمایه گذاری کنیم و حداقل سه ماه این سهم را نگهداری کنیم . و گاهی نیز سهمی ظرفیت نوسانگیری دارد و باید بعد از چند روز از سهم خارج شویم . پس باید توجه داشت که برای استفاده بهتراز فیلترحتما باید خود مسلط به تحلیلگری باشید و بهترین سهام را در بهترین زمان انتخاب کنید.

برای استفاده رایگان از   فیلتر های کاربردی   با ما همراه باشید

فرق فیلترهای بورسی معامله گری و تحلیلگری

همانطوری که تحلیلگری و معامله گری با هم متفاوت هستند ، فیلترهایی که توسط این اشخاص به منصه ظهور گذاشته میشود نیز متفاوت است . یک تحلیلگر راه زیادی را باید بپیماید تا به یک معامله گر تبدیل شود .در واقع معامله گری یعنی شکست ها وشکست ها وشکست ها و درس گرفتن از این اتفاقات و تبدیل این تجارب به یک استراتژی معاملاتی که هیچ گاه یک تحلیلگر در عالم ذهن و به اصطلاح روی کاغذ نمیتواند این تجارب را بدست آورد.معامله گر روح خود را در بازارهای مالی به طوری آموزش داده است که گاهی بهترین سهام از لحاظ تکنیکالی را رها کرده و ریسک آن را به جان نمیخرد ولی در عوض به سهمی که شاید از لحاظ تکنیکالی جایگاه متوسط داشته باشد ولی کم ریسک تر است رو میکند. یک تحلیلگر شاید در اکثر معامله های خود سود خوبی کسب کند ولی در یک معامله با زیان سنگین، تمام آن سود ها یکجا به باد دهد ولی یک معامله گر شاید سود های کم و اندک را کسب کند ولی هیچگاه سودهای خود را به کلی از دست نمیدهد .در واقع میتوان گفت که اگر تحلیلگر از 5 معامله خود 4 معامله را با سود 100 درصد ببندد و یک معامله را با زیان 60 درصد ببندد بدتر است از معامله گری که از 5 معامله خود در هر معامله 20 درصد سود کسب کرده است چرا که تحلیلگر در معامله پنچم 60 درصد سود کلی خود را از دست داد وشاید هم بیشتر ولی معامله گر با رعایت حد ضرر و عدم ریسک پذیری در پنج معامله خود حدود 100درصد و شاید بیشتر سود کسب کرد .به قولی باید آهسته و پیوسته کسب سود کرد تا به یک ثبات معاملاتی در معاملات خود رسید.در واقع میتوان این فرق اصلی را بین تحلیلگر و معامله گر قائل شد که تحلیلگر احساساتی و ریسک پذیر است و همین امر موجب تحمل زیان های سنگین او خواهد شد درحالی که معامله گر ربات و بی احساس است و همیشه حد ضرر خود را  رعایت میکند. در فیلترنویسی نیز همین جریان حاکم است و فیلترهایی که یک تحلیلگر نوشته است بسیار ریسک پذیر است و ممکن است سهام پر ریسک خروجی این فیلتر باشد . ولی فیلتر یک معامله گر بسیار محتاطانه است و حتی برخی معامله گران در کنار فیلتر یک چک لیست نیز تهیه میکنند تا هر سهمی که فیلتر معرفی کرد خریداری نشود بلکه تمام قواعد استراتژی معاملاتی فیلتررعایت شود .

 

برای آموزش حرفه ای اختیارمعامله در   دوره جامع ناگفته های اختیارمعامله    شرکت کن

 

فیلترهای کاربردی بورس

 

فیلتر ایچیموکو

 

تصویر بالا ،تصویر فیلترایچیموکو است که همه سهام بازار را از لحاظ ایچیموکویی تحلیل کرده و اطلاعات هر سهم  را به نمایش میگذارد . به جرئت میتوان گفت که این قالب ایچیموکویی بی نظیر است و برای کسانی که با فیلترایچیموکو آشنایی داشته باشند غنیمتی گرانبهاست .همانطور که مشاهده میکنید این فیلتر اطلاعاتی مانند : قرمز یا سبز بودن ابرکومو، زیرابر یا بالای ابر بودن قیمت ها ، کراس تنکانسن و کیجونسن ، رسیدن به مقاومت ، تنکانسن زیر قیمت است یا روی قیمت ،تغییر فاز در ابرکومو،قیمت داخل ابر است یا بیرون ابر و....که همه اینها برای یک تحلیلگر در حکم طلاست و به قول معروف قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری . این فیلترنیز مانند سایر فیلترها دارای فیلمهای آموزشی در کنار خود است که با دیدن این فیلم ها هر انسانی حتی اگر از علم تحلیل تکنیکال چیزی نداند ، میتواند استفاده کند . با توجه به اینکه دوره کامل آموزش ایچیموکو در سایت بی نظیرچارت به صورت رایگان در قسمت آموزشهای رایگان بارگزاری شده است ،دیگر استفاده از این فیلتر برای همه دوستان عزیز قابل دسترسی است و از صفر تا صد ایچیموکو در همین سایت بارگزاری شده است.

یکی از بهترین محصولات گروه تحلیلی بی نظیر ، فیلترطلایی ایچیوکو است .از دستش ندید.

 


اشتراک در تلگرام

دسته بندی : نظرات دانشجویان

ویدیوها

مطالب مشابه

نظر خریداران فیلتر شاهکار
نظر خریداران فیلتر شاهکار

فیلتر بورس پول هوشمند یکی از بهترین فیلترهای بورسی است

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات
استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات

استراتژی بورس خود را در کنار ما تجربه کنید

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

در این دوره با استراتژی شخصی ایچیموکو آشنا شده و خواهید توانست در کوتاه مدت و تایم های بل…

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

نظر خریداران اکسیر
نظر خریداران اکسیر

از خرید فیلتر اکسیر پشیمان نمی شوید

نظر خریداران فیلتر اکسیر
نظر خریداران فیلتر اکسیر

بهترین فیلتر بورس برای نوسان گیری

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

نقطه زنی به شگرد استاد

تعداد دیدگاه ها :
دیدگاه خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

مدرس
جلال بیات

 

مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه  
تحلیلگر بازار مالی فارکس

تحلیلگر ارشد سایت یار سرمایه
عضو تیم icf_market تنها ارائه دهنده سبک ولوم تریدینگ به زبان فارسی در دنیا

 

آخرین مطالب
نظرات دانشجویان