فیلتر نوسانگیری مهم و کاربردی بورس (فیلتراکسیر)

فیلترنوسانگیری و کاربردی بورس

تحلیل تمامی سهام موجود در بازار سرمایه کاریست بس دشوار و ناممکن . ولی ذهن خلاق و کاوشگر انسان پشت هیچ در بسته ای نمانده و برای هر ناممکنی یک راه حل آفریده است. تحلیلگری نیز در مقابل اراده انسان زانو خم کرده و پارچه سفید را به نشانه ی تسلیم بالا برده است. فیلترنویسی به عنوان یک ابزار بسیار ارزشمند برای تحلیلگر به مصابه ی عصای جادویی به کمک تحلیلگر آمده است.ابزاری که توسط آن ،تحلیلگر قادر خواهد بود که در بین تعداد سهام بالای بورس ،سهام مد نظر خود را در کمتر از دقیقه بدست آورد.سایت tsetmc با فراهم سازی قسمتی به عنوان فیلترنویسی ،بزرگترین خدمت را به معامله گران در این بازار کرده است. که در واقع هر تحلیلگری میتواند استراتژی معاملاتی خود را در قالب یک کد در قسمت فیلترنویسی سایت بورس وارد کرده و سهام مد نظر خود را بدست آورد. فیلترهای بورسی را میتوان به دو دسته ساده و پیچیده تقسیم کرد.یعنی هر چه کدهای نوشته شده در فیلترکمتر و ساده تر باشد آن را جزو فیلترهای ساده در فیلترنویسی حساب کرده و برعکس هرچه کدهای نوشته شده در فیلتربیشترباشد جزو فیلترهای پیچیده محسوب خواهد شد

برای آموزش رایگان  اختیار معامله  کلیک کن

 

فیلترهای مهم وکاربردی و ساده بورسی

 از جمله فیلترهای ساده میتوان به کدهایی که در سایت بورس به عنوان راهنمای فیلترنویسان بارگذاری شده است اشاره کرد . به عنوان مثال فیلترفراخوانی نماد (l18)،فیلترفراخوانی نام(l30)،فیلترتعداد معاملات(tno)،فیلترحجم معاملات(tvol)،فیلترحجم مبنا(bvol) ، فیلترارزش معاملات(tval) ، فیلترقیمت دیروزسهم(py) ، فیلتراولین قیمت(pf) ،فیلترکمترین قیمت(pmin) ، فیلتربیشترین قیمت(pmax) ، فیلترآخرین قیمت(pl) ، فیلترتغییرآخرین قیمت(plc) ،فیلتردرصد تغییر آخرین قیمت(plp) ، فیلترقیمت پایانی(pc) ،فیلترتغییرقیمت پایانی(pcc) ، فیلتردرصد تغییر قیمت پایانی(pcp) و ....... از جمله فیلترهای ساده در سایت بورس هستند.

حتما توی سری آموزش های رایگان  بورس  شرکت کن پشیمون نمیشی.

 

فیلترهای پیچیده بورسی 

فیلترهای پیچیده از به هم پیوستن چند فیلترساده و استراتژی هر معامله گر به وجود میآید.یعنی باید دید که هر معامله گر برای معاملات خود چه استراتژی در نظر دارد و چه دستوراتی را به عنوان کد نوشته است و فیلترمخصوص معاملات خود را به وجود آورده است. گاهی معامله گران با توجه به اندیکاتورایچیموکو اقدام به معامله میکنند از اینرو فیلترهایی مینویسند که مبتنی بر فیلتر ایچیموکو باشد همانطور که گروه تحلیلی بی نظیر اقدام به طراحی فیلتری کرده است که این فیلتر به نام فیلترایچیموکو شهرت یافته است و اقدام به تحلیل سهام با رویکرد اندیکاتورایچیموکو میکند. به عنوان مثال سهامی را به نمایش میگذارد که از لحاظ ابرکو در شرایط خوب نمودار قرارداشته باشند که در نتیجه  فیلترسهام خارج از ابرکومو طراحی میشود و یا کل سهام بورس را توسط قالب ایچیموکو که به عنوان یک کد نوشته شده است ،تحلیل ایچیموکویی میکنند و همه سهام را میتوان دید که از لحاظ ایچیموکو در چه وضعیتی قرارگرفته است.

فیلترایچیموکو

 

فیلترایچیموکو

تصویر بالا نمونه ای از خروجی فیلترایچیموکو است که سهام را با لحاظ ایچیموکو تحلیل کرده است . همانطوری که مشاهده میکنید اطلاعاتی مانند سبز یا قرمز بودن ابرکومو ،جایگاه قیمت ها و کندل های قیمتی نسبت به ابرکومو به اینکه کندل ها داخل ابر قرار دارند یا زیر ابر قرار گرفته اند و یا بالای ابر قرار گرفته باشند. یا کیجونسن چه جایگاهی نسبت به کندل های قیمتی دارد مثلا کیجونسن زیر قیمت است یا کیجونسن روی کندل است و نیز به جایگاه کندلها نسبت به مقاومت یا حمایت هشدار میدهد که مقاومتی در پیش روی قیمت وجود دارد یا حمایتی در پیش خواهد داشت . ویا نمایشگر کراس کیجونسن و تنکانسن است که اگر تنکانسن کیجونسن را رو به بالا قطع کند نشانه روند صعودی نمودار است و اگر تنکانسن کیجونسن را رو پایین قطع کند نشانه نزولی بودن نمودار است. در قسمت دیگری به تغییر فاز ابرکومو اشاره کرده است که ابرکومو توانسته از حالت قبلی خود خارج شود و روند تازه ای را آغاز کند یا خیر ؟ مثلا ابرکومو توانسته از حالت سبز به حالت قرمز تبدیل شود و یا برعکس از قرمز به سبز تغییر فاز دهد؟

برای آموزش حرفه ای و متخصص شدن در بورس  ، دوره های پیشرفته  رو حتما شرکت کن 

 

بهترین فیلترهای بورسی

از دیگر فیلترهای طراحی شده توسط گروه تحلیلی بی نظیر میتوان به فیلتراکسیر و فیلترشاهکار وفیلتربی نظیر مثال زد. البته که در سایت بی نظیر چارت قسمتی تحت عنوان فیلترهای کاربردی موجود است که فیلترهای کاربردی و رایگانی را در خدمت مخاطبین عزیز قرارداده است ولی خب پرواضح است فیلترهایی که دارای پیچیدگی ها و ظرائف تحلیلگری هستند را باید در قسمت دوره های پیشرفته سایت جست و جو کرد . فیلترهای اکسیر و بی نظیر و شاهکار هر یک با در نظر گرفتن نوع خاصی از معامله گری اقدام به نمایش سهام میکنند که البته هر یک از این فیلترها در کنار خود فیلمهای آموزشی و چک لیستهایی برای انتخاب سهام مستعد رشد دارند که به معامله گر کمک میکند که بهترین سهام را در بهترین شرایط و کم ریسکترین حالت انتخاب کند.این فیلترهای کاربردی در کنار خود قالب طلایی دارند که این قالب همه سهام را بررسی کرده و اطلاعاتی مانند ورود پول هوشمند یا سطوح حمایتی سهام ،رتبه بندی سهام از لحاظ ارزندگی سهم ،قدرت خریدار به فروشنده و .....به معامله گر ارائه میکند

یکی از بهترین محصولات گروه تحلیلی بی نظیر ، فیلترطلایی ایچیوکو است .از دستش ندید.


اشتراک در تلگرام

دسته بندی : نظرات دانشجویان

ویدیوها

  • 0
  • فیلتراکسیر در نگاه معامله گران بورس
  • مشاهده

مطالب مشابه

نظر خریداران فیلتر شاهکار
نظر خریداران فیلتر شاهکار

فیلتر بورس پول هوشمند یکی از بهترین فیلترهای بورسی است

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات
استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات

استراتژی بورس خود را در کنار ما تجربه کنید

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

در این دوره با استراتژی شخصی ایچیموکو آشنا شده و خواهید توانست در کوتاه مدت و تایم های بل…

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

نظر خریداران اکسیر
نظر خریداران اکسیر

از خرید فیلتر اکسیر پشیمان نمی شوید

نظر خریداران فیلتر اکسیر
نظر خریداران فیلتر اکسیر

بهترین فیلتر بورس برای نوسان گیری

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

نقطه زنی به شگرد استاد

تعداد دیدگاه ها :
دیدگاه خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

مدرس
جلال بیات

 

مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه  
تحلیلگر بازار مالی فارکس

تحلیلگر ارشد سایت یار سرمایه
عضو تیم icf_market تنها ارائه دهنده سبک ولوم تریدینگ به زبان فارسی در دنیا

 

آخرین مطالب
نظرات دانشجویان