فیلترنویسی در بورس و فیلتر اکسیر

فیلترنویسی دربورس

 سوالاتی که باید درباره فیلترنویسی در بورس به آن پاسخ داد این است که ،فیلترنویسی در بورس چیست؟ چه مزایایی دارد؟ چه معایبی دارد؟ انواع فیلترنویسی در بورس چیست؟ آیا هر معامله گر باید علم فیلترنویسی را داشته باشد یا خیر نیازی نیست؟چه مدت نیاز است تا انسان به یک فیلترنویس در بورس تبدیل شود؟ بهترین فیلترهای بورسی چه چه فیلترهایی هستند؟ در بین تحلیل تکنیکال و بنیادی و تابلوخوانی و فیلترنویسی کدام مقدم است ؟ برای رسیدن به پاسخ تمامی این سوالات پیشنهاد میکنم همراه ما باشید.

فیلترنویسی در بورس چیست؟

تعداد بالای سهام در بورس متخصصین را به این فکر فرو برد که تحلیل همه سهام بازار بسیار وقت گیر و عملا کاری نشدنی است .پس باید سازوکاری طراحی شود که بتوان در کمترین وقت تحلیلهای معامله گران را شامل تمامی سهامی بازار کند و از بین حدود 600 سهم موجود در بازار ،بتوان به تعداد سهام محدود مد نظر رسید.سازوکار فیلترنویسی به این شکل است که سازمان بورس با طراحی قسمتی در سایت tsetmc به عنوان دیده بان بازار و پس از آن گزینه فیلتر، مراحل فیلترنوییسی را برای معامله گران فراهم کرده است و در قسمت راهنما ، کدهای مخصوص برای فیلترنویسان پیش بینی شده است تا معامله گران و فیلترنویسان بتوانند استراتژی مخصوص خود را به وسیله کدهای دستوری به سازمان بورس ابلاغ کنن تا سهام مد نظر خود را دربین چندین سهام بدست آورند. برای آَشنایی بهتربا مراحل فیلترنویسی در سایت بورس به قسمت آموزش رایگان فیلترنویسی در بورس سایت بی نظیرچارت مراجعه کنید.

یکی از بهترین محصولات گروه تحلیلی بی نظیر ، فیلترطلایی ایچیوکو است .از دستش ندید.

 

فیلترنویسی در بورس چه مزایایی دارد؟

1) صرفه جویی در زمان : استفاده از فیلترمیتواند صرف زمان برای پیدا کردن سهام مد نظر را به کمترین میزان خود کاهش دهد و در واقع فقط کافی است کد فیلترمد نظر را در قسمت مربوطه در سایت بورس بارگذاری کنید و سپس کلیک کرده و سهام مد نظر را بدست آورید.

2) دست یابی به فیلترهای طراحی شده توسط متخصص: گاهی برای یافتن راز و رمز افراد موفق انسان خود را به هر دری میزند تا بتواند همانند افراد موفق به موفقیت دست یابد. فیلترنویسی یکی از این راه هاست که افراد را به استراتژی معاملاتی متخصصین بازار میرساند. در واقع متخصصین بازار بورس که تمام علم و تجربیات خود را در قالب کد فیلترنویسی درآورده اند ، خود را در معرض افراد طالب علم قرارداده اند و با ارائه محصول خود در قالب فیلترهای بورسی تمام سرمایه خود را به دیگران میرسانند.گاهی یک متخصص و معامله گر حرفه ای سال ها شکست را تجربه کرده است ویا سالها رنج آموزش دیدن را برخود متحمل کرده است تا توانسته است به سودآوردی در معاملات خود برسد. حال این متخصص با طراحی فیلترهای پیچیده بورسی و فروش آن در واقع عصاره علم وتجربه خود را به اشتراک گذاشته است.

3)امکان رصد کل سهام بازار: اگر فیلترنویسی نبود ،قطعا ممکن نبود کسی بتواند در تایم بازار ،تمامی سهام را بررسی کند.وبتواند سهم مدنظرخود را بدست آورد. فیلترنویسی در بورس کمک شایانی را به معامله گران میکند تا بتوانند در زمان کمی تمامی سهام را بررسی کنند.

 

برای آموزش حرفه ای و متخصص شدن در بورس  ، دوره های پیشرفته  رو حتما شرکت کن 

 

فیلترنویسی چه معایبی دارد؟

1) بومی بودن فیلترنویسی: فیلترنویسی فقط در بازار بورس ایران کارایی دارد و در سایر بازارهای مالی مانند: بازارفارکس ، بازار رمزارزها و ......کارایی ندارد

2)محدودیت دسترسی به داده های گذشته : در حال حاضر دسترسی به داده های قیمتی و درصدی و حجم معاملاتی در گذشته محدود است و امکان طراحی فیلترهایی با میزان داده های بالاتر از گذشته را ندارد.

 

صفر تا صد ورود به بازار اختیار معامله را در چگونه وارد بازار اختیار معامله شویم؟ بیاموزید.


اشتراک در تلگرام

دسته بندی : نظرات دانشجویان

ویدیوها

  • 0
  • فیلتر اکسیر در نگاه دانشجویان عزیز
  • مشاهده

مطالب مشابه

نظر خریداران فیلتر شاهکار
نظر خریداران فیلتر شاهکار

فیلتر بورس پول هوشمند یکی از بهترین فیلترهای بورسی است

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات
استراتژی بورس _ استراتژی شخصی استاد جلال بیات

استراتژی بورس خود را در کنار ما تجربه کنید

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

در این دوره با استراتژی شخصی ایچیموکو آشنا شده و خواهید توانست در کوتاه مدت و تایم های بل…

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

این دوره برای اکسیریون به شدت توصیه میشود

نظر خریداران اکسیر
نظر خریداران اکسیر

از خرید فیلتر اکسیر پشیمان نمی شوید

نظر خریداران فیلتر اکسیر
نظر خریداران فیلتر اکسیر

بهترین فیلتر بورس برای نوسان گیری

نظر خریداران استراتژی شخصی
نظر خریداران استراتژی شخصی

نقطه زنی به شگرد استاد

تعداد دیدگاه ها :
دیدگاه خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

مدرس
جلال بیات

 

مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه  
تحلیلگر بازار مالی فارکس

تحلیلگر ارشد سایت یار سرمایه
عضو تیم icf_market تنها ارائه دهنده سبک ولوم تریدینگ به زبان فارسی در دنیا

 

آخرین مطالب
نظرات دانشجویان