ورود پول هوشمند و فیلتر سیگنال خرید قوی (فیلتر اکسیر)

ورود پول هوشمند

برخی اصطلاحاتی که در بورس شهرت یافته اند ،مفاهیمی ساده و قابل فهم دارند، درحالی که بسیاری گمان میکنند که این اصطلاحات دارای مفاهیم سخت و پیچیده هستند.ورود پول هوشمند نیز از این قبیل اصطلاحات است که البته نیاز به توضیحات بیشتری دارد تا جا بیافتد.برای داشتن یک خرید خوب در بازار بورس باید علاوه برتسلط بر تحلیل تکنیکال و بنیادی ، علم تابلوخوانی را نیز مسلط بود.تابلوخوانی یعنی توجه به حجم معاملات و خریداران و فروشندگان سهم و اینکه در چه زمانی و برای چه هدفی در حال معامله هستند؟ و یا اینکه خرید و فروش در سهم مشکوک است یا نه ؟ همانطوری که میدانید هر سهمی دارای بازیگر و گرداننده است که میتواند سرنوشت سهم را بدست بگیرد و در کف قیمتی وارد سهم شود و در سقف قیمتی آن را به معامله گران ناآگاه بفروشد.

 

صفر تا صد ورود به بازار اختیار معامله را در چگونه وارد بازار اختیار معامله شویم؟ بیاموزید.

 

ورود پول هوشمند چیست؟

ورود پول هوشمند در توضیحی کوتاه میتواند به این معنا باشد که ، اگر سهمی چند برابر روزهای گذشته شروع به معامله شود و این حجم معاملات در جهت روند صعودی باشد . گاهی معامله گران عمده ویا بازیگران سهم با عدم حمایت از سهم و کشاندن قیمت سهم به کمترین قیمت و کف قیمتی در نمودار، موقعیتی برای ورود در سهم ایجاد میکنند و شروع به خریدن سهم در پایین ترین قیمت میکنند. البته عملیات خرید در یک سهم بسیار حرفه ای انجام میشود. به گونه ای که موجب نشود سهم صعود کند و این بازیگران در خرید خود ضرر کنند . بلکه با عرضه و تقاضای کاذبی که خود به وجود میاورند ، وارد سهم میشوند . این عرضه و تقاضا به طوری است که میزان خرید بیشتر از عرضه است و به گونه ای است که ورود سنگین بازیگران در سهم محسوس نیست. نوع ورود بازیگران و خریداران عمده به این شکل نیز میتواند باشد که با فروش محدود از کدهای حقوقی خود به کد های حقیقی ،نوعی عرضه کاذب ایجاد میکنند تا سایر معامله گران و سهامداران از این عرضه کاذب دچار ترس شده و شروع به فروش سهام خود کنند. در این مواقع ورود پول سنگین و هوشمند قابل احساس است.

ورود پول هوشمند توسط تحلیلگران و متخصصان بازار سرمایه به چند فاز تقسیم شده است که برای درک بهتر ورود پول هوشمند نیاز است که آنها توضیح داده شود. ورود پول هوشمند به فازهایی مثل ، فازخاموش ، فازآگاهی ، فازشیدایی ، فازسقوط  تقسیم میشود.

 

برای آموزش حرفه ای و متخصص شدن در بورس  ، دوره های پیشرفته  رو حتما شرکت کن 

 

ورود پول هوشمند فاز خاموش

این مرحله از ورود پول هوشمند زمانی است که خریداران عمده و بازیگران سهم با کسب اطلاعات و اخبار مثبت نسبت به سهم ویا با تحلیل بنیادی سهم ویا اخبار رانتی از داخل شرکت وسهم به این نتیجه میرسند که باید وارد این سهم شوند. سپس باید این ورود در سهم را در بهترین حالت خود انجام دهند. از اینرو سعی میکنند در کمترین قیمت سهم وارد شوند. به همین دلیل شاید حتی خود این بازیگران شروع به عرضه سنگین کنند تا سهم را به پایین ترین قیمت خود برسانند . پس از رساندن قیمت به کمترین اندازه با شکلهای گوناگونی به سهم ورود میکنند.شکلهایی مثل کد به کد ، ورود در زمان پیش فروش و خروج در اواخر تایم بازار ، کاهش قدرت خریدار در صورت تعارض و.....این مرحله را خاموش نامیدند چرا که ورود پول هوشمند به صورت خاموش و نامحسوس رخ میدهد.

ورود پول هوشمند فاز آگاهی

پس از ورود کامل خریداران عمده و بازیگران سهم ، آنچه مهم است روند صعودی سهم است تا بازیگران سود خود را کسب کنند. از اینرو اقدام به عرضه متوقف میشود و تقاضای سنگین شروع میشود تا سایر معامله گران و فروشندگان سهم ،با دیدن این تقاضای سنگین گمان کنند که سهم ارزنده است و باید روند صعودی داشته باشد. از اینرو سهم شروع به ورود پول های سنگین میکند و سایر معامله گران نیز آگاه میشوند که این سهم ورود پول هوشمند داشته است و باید وارد این سهم شوند و از روند صعودی احتمالی لذت وسود ببرند. فاز آگاهی یعنی دوره ای که همه معامله گران به راحتی میتوانند ورود سنگین پول به یک سهم را آگاه شوند.

ورود پول هوشمند فاز شیدایی

پس از اینکه قیمت سهم به مقدار رضایت بخشی بالا رفت و بازیگران سود خود را کسب کردند . زمان فروش تدریجی سهم توسط بازیگران به پول های گنگ و نادان که توانایی تشخیص خروج پول را ندارند میرسد و در واقع پول های گنگ ونادان به گمان اینکه روند صعودی سهم ادامه دار خواهد بود وارد سهم میشوند ، غافل از اینکه بازیگران سهم به تدریج در حال خروج هستند. نشانه خروج بازیگران نیز این است که در قله ها معمولا یک رنج قیمتی و محدوده قیمتی ایجاد میشود که در آن بازیگران با ایجاد عرضه و تقاضای کاذب به طوری که در پیش گشایش ها عرضه های سنگین گذاشته میشود و در اواخر بازار حمایت از سهم و تقاضا شکل میگیرد تا همچنان امید را در دل پول های نادان و گنگ زنده نگه دارند و آنها را مایل به خرید سهم کنند در حالی که بازیگران با عرضه سنگین و تقاضای کمتر درحال آب کردن تدریجی سهام خود در بالاترین قیمت ها هستند.

ورود پول هوشمند فاز سقوط 

پس از فروش بیشتر سهام توسط بازیگران و معامله گران عمده ، حال نوبت سقوط سهم و تغییر روند در سهم است . از اینرو بازیگران با عرضه های سنگین باقی مانده سهام خود را نیز به فروش میرسانند و قیمت سهم را به پایین هدایت میکنند تا دوباره در کفهای قیمتی وارد سهم شوند. در این میان معامله گران خرده و پولهای گنگ و نادان هستند که تحت تاثیر جو دوباره اقدام به فروش سهم باضرر میکنند و از معامله در این سهم هیچ سودی کسب نمیکنند

ورود پول هوشمند

تصویر بالا یکی از قالب طلایی است که توسط گروه تحلیلی بی نظیر طراحی شده است و نمایشگر اطلاعات مفید مثل پول هوشمند ، سطح حمایتی ، ورود پول حقیقی ، قدرت خریدار به فروشنده ، امتیاز بندی سهام  است که این قالب به عنوان همراه ، در کنار سایر فیلترهای سایت بی نظیرچارت مانند ، فیلتراکسیر ، فیلتربی نظیر و فیلتر شاهکار ارائه میشود

 

راهکاری برای فریب نخوردن از بازیگران سهم

بهترین کار برای فریب نخوردن از بازیگران سهم این است که آنها را بشناسید و همراه آنها معامله کنید . شناخت بازیگران در دورهای تابلوخوانی آموزش داده میشود. که با استفاده از قله و دره های گذشته سهم میتوان شناسایی کرد که بازیگران سهم چه کسانی هستند و با ورود و خروج آنها شما نیز از سهم خارج یا وارد شوید. برای آموزش دوره تابلوخوانی پیشنهاد ما   دوره معامله گرهوشمند در سایت بی نظیر چارت است .

یکی از بهترین محصولات گروه تحلیلی بی نظیر ، فیلترطلایی ایچیوکو است .از دستش ندید.


اشتراک در تلگرام

دسته بندی : نظرات دانشجویان

ویدیوها

  • 0
  • با فیلتر اکسیر فرقی نداره بازار منفی باشه یا مثبت
  • مشاهده

مطالب مشابه

آموزش استراتژی شخصی
آموزش استراتژی شخصی

استراتژی دو ابر ایچیموکو با کاربرد مولتی تایم فریم و نقطه زنی همراه با توضیحات

نظر کاربران فیلتر اکسیر و بی نظیر
نظر کاربران فیلتر اکسیر و بی نظیر

فیلتر بورسی اکسیر در انتخاب سهم مستعد رشد شما را یاری خواهد داد

اکسیر فیلتر بورسی
اکسیر فیلتر بورسی

با داشتن فیلتر اکسیر با خیال راحت معامله کنید

فیلتر اکسیر در تنکابن
فیلتر اکسیر در تنکابن

فیلتر اکسیر در همه جای ایران میتواند شما را در انتخاب سهام کمک کند

دوره مقدماتی آموزش بازار اختیار معامله
دوره مقدماتی آموزش بازار اختیار معامله

معاملاتی حرفه ای در بازاری دو طرفه با قوانین جدید

فیلتر ایچیموکو در بورس در دیدگاه کاربران
فیلتر ایچیموکو در بورس در دیدگاه کاربران

نظر کاربران فیلتر ایچیموکو میتواند اطمینان شما را برای خرید بالا ببرد و سهام مناسب را در …

سیگنال خرید فیلتر ایچیموکو
سیگنال خرید فیلتر ایچیموکو

سیگنال خرید با فیلتر ایچیموکو به راحتی قابل تشخیص است و شما با فیلتر ایچیموکو دارای استرا…

تعداد دیدگاه ها :
دیدگاه خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

مدرس
جلال بیات

 

مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه  
تحلیلگر بازار مالی فارکس

تحلیلگر ارشد سایت یار سرمایه
عضو تیم icf_market تنها ارائه دهنده سبک ولوم تریدینگ به زبان فارسی در دنیا

 

آخرین مطالب
نظرات دانشجویان