درباره ما


آموزش بورس در قم ، آموزش اختیار معامله در قم و فیلتر بورس از محصولاتی است که میتوانید با همراهی سایت بی نظیر چارت به آن برسید که این محصولات هم به صورتی مجازی و هم به صورت حضوری قابل دستیابی است .گروه تحلیلی بی نظیر چارت با بکارگیری افرادی مجرب در حوزه های مختلف، در نظر دارد با آموزش های روز دنیا و متفاوت با آنچه تاکنون دیده اید، به شما در حوزه سرمایه گذاری و آموزش بازارهای مالی کمک کند. استاد جلال بیات در کنار شماست تا به صورت حرفه ای و به زبان ساده شما را با بازار آپشن ایران، بورس، فارکس و ارزهای دیجیتال آشنا کند.

آموزش تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، بازار فارکس، استراتژی ایچیموکو و... از جمله خدمات ما است.

آموزش اختیار معامله جلال بیات که به صورت رایگان در قالب مجموعه ی کاملی از ویدئوهای آموزشی و مقالات تخصصی توسط بی نظیر چارت تهیه شده است، پیشنهاد ایده آل ما برای فعالیت در انواع شرایط نزولی، صعودی و خنثی بازار بورس است. در این مجموعه شما با کارگزاری های اختیار معامله، نحوه ورود به بازار آپشن، انواع استراتژی های معاملات آپشن و بسیاری نکات مهم دیگر آشنا می شوید.

همچنین فیلتر های کاربردی متنوعی مانند فیلتر اکسیر و فیلتر بی نظیر برای شما معامله گر محترم فراهم شده است، تا فهرست سهام ارزنده بر اساس تحلیل تکنیکال، بنیادی و تابلو سهم در هر روز معاملاتی برای شما نمایش داده شود.

 

چنانچه ایده ای جدید دارید حتما از شما استقبال خواهد شد و میتوانید از راه های ارتباطی یاد شده با بی نظیر چارت نظرات خود را درمیان بگذارید و ما را در ارائه خدماتی هر چه بهتر یاری کنید.

 

از اساتید حوزه های سرمایه گذاری که محتوایی فاخر در این زمینه دارند با شرایطی بسیار عالی استقبال خواهد شد و در صورت مفید بودن محتوا حتما با ذکر نام منبع از این محتوا استفاده خواهد شد.

 

برای آشنایی کامل با خدمات بی نظیر چارت به ربات تلگرامی به آدرس @binazirgroup_bot مراجعه کنید.

 

همواره میتوانید از طریق پیج فعال اینستاگرامی ما با نام  بی نظیر چارت با ما در ارتباط باشید.